Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Kastrati - Ne Dy Zemra Si Nje Shpirt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/10/2011

2011-10-07T09:47:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Dy Zemra Si Nje Shpirt" kënduar nga Burim Kastrati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Burim Kastrati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Burim Kastrati:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet