A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Burim Llapqeva & Agim Llapqeva - O Shpirti Im


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

//

See Also

Agim Llapqeva

Song from the album:

"Burim & Agim Llapqeva"It's a long time that we try finding the lyrics to "O Shpirti Im" sung by Burim Llapqeva & Agim Llapqeva.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Burim Llapqeva & Agim Llapqeva attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Arton Zogaj. We wish that's the lyrics you are looking for:

pse jemi te ndar
e sjem te bashkuar
pse zoti na ka vrar
kaq shum jem larguar
perse syt e mi
po rrjedhin vetem lot
ja qe jemi larg
dhe ste perkdhel dot
ref.... zemra nuk merreh
se nuk gjen gezim
sepse ti mungon
oh shpirti im

po mundohem te sho por ti je shum larg
syt mu kan qerru
oh ty pat pa
edhe pse ti zemran ma ke vra
mos harro se zoti oh ka met vra
ref... zemra nuk me rreh
se nuk gjen gezim
sepse ti mungon
oh shpirti im


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019