Burim Mehmeti

Burim Mehmeti, Nën Hetim Për 10 Vjet Rresht

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[29-06-2014]
Këngëtari i muzikës popullore, Burim Memeti vazhdon të jetë nën hetim për diçka që e ka zanafillën në vitin 2003.

Burimi njihet si një njeri familjar dhe një artist i mirëfilltë dhe na duket e pamundur që Burimi të ketë qenë i lidhur me ndonjë bandë kriminale apo të ketë bërë ndonjë krim aq të rëndë sa të hetohet për 10 vjet. Rreth hetimit të tij presim të mësojmë në ditët në vijim…
 (Teksteshqip.Com)

Burim Mehmeti, Nën Hetim Për 10 Vjet Rresht

Dergoi: arsimdiberKomente 0