Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Mehmeti - Pantarej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

emrin e saj ne fund te nje libri
nje dit e pash fare rastesisht
e dhmbi nen buze me qeshi kur kujtova vajzen qe dikure e doja marrezisht

e po si ben? i habitur me vete thash
qe nje liber i grisur e pa kopertine
te ma kujtoj mu dikure
me te dashuren vashe

reff
ate bote mua edhe romeo ma kishte fort zili
se un edhe diellin mund ta ngrohja me dashuri

gati te paskam harruar e shef?
emrit te shkurte me pas i thash
vall tash sjam un aj djal qe isha
apo ti nuk je e njejta vashe


Burim Mehmeti - Pantarej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pantarej".
3. Video është e këngës "Pantarej", por nuk këndohet nga Burim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Mehmeti:


Komente 0