Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Mehmeti - Sa Mka Marr Malli Me T'pa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

se un ty te zgjodha
me te miren nder shoqet qe ti i ke pas
e para me fole
dnemd ehova moj se kurr ske me m'dashte

sab eshku kaluam
dhe kriuam me te bukusadh neuni
por prap i tmevuar
kujtoj ditet moj dhe netet me ty

ref:
sa mka marr malli me tpa
nuk kam dasht me ty me u nda
dit e nat un te kujtoj
e kurr nuk do te harroj

sa her qe me merr malli
per me te pas edhe nje en rehperqafim
dal naten ne dritare
e me keng te kujtoj dhe qaj shpirtin tim

se bashku kaluam dhe kri..........


Burim Mehmeti - Sa Mka Marr Malli Me T'pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mka Marr Malli Me T'pa".
3. Video është e këngës "Sa Mka Marr Malli Me T'pa", por nuk këndohet nga Burim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Mehmeti:


Komente 0