Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Mehmeti - Oj Lulie Pellumb I Bardh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

oj lulie oj lulie pellumb i bardh
a te tha nana udha e mbare
udha e mbar nana me ka than
lot per faqe ja kam lan vaj vaj

oj lulie oj lulie pellumb i verdhe
dej ku nana te ka percjelle
mka percjelle te dera e shpise
tuj fshi lot me qosh te shamise vaj vaj

oj lulie oj lulie pllumb i kuq
ka than nana ty e mpuq vaj vaj


Burim Mehmeti - Oj Lulie Pellumb I Bardh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulie Pellumb I Bardh".
3. Video është e këngës "Oj Lulie Pellumb I Bardh", por nuk këndohet nga Burim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Mehmeti:


Komente 0