Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Mehmeti - Vishnja Prej Rrajes Thahet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

vishnja prej rrajes thahet o
vajza prej nanes po ndahet o
qaje moj nene bijen o
se ska kush ta lidh ty shamijen

vishnja prej rrajes thahet
vajza prej babes po ndahet
qaje o bab bijen
se ska kush ta fshin avlijen

vishnja prej rrajes thahet
motra prej vllaut po ndahet
qaje o vlla motren
se ska kush ta ban ty gajlen

vishnja prej rrajes thahet
motra prej motres largohet
qaje moj bi motren
se ski kujt ja qan ti hallin


Burim Mehmeti - Vishnja Prej Rrajes Thahet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vishnja Prej Rrajes Thahet".
3. Video është e këngës "Vishnja Prej Rrajes Thahet", por nuk këndohet nga Burim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Mehmeti:


Komente 0