Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Mehmeti - Kenga E Shqiptarve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

po me shkon jeta neper bote
po i baj mall femijt e mi
e spo me teren syte e ballit
qysh dy dit sun i plaka ne shpi

reff

ASNJEHER KANGES SJU NDAM
PER DESHMOR E GURBETQAR
PER DASHNI EDHE PER MALL
VEQ ME I BA BASHK KAH JAN SHQIPTAR

II

qysh ateher nana me pat than
knofsh gjithmone bir e udha e mar
veq per zemrat e shqiptarve
kendo shqip e vdis shqiptar


Burim Mehmeti - Kenga E Shqiptarve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Shqiptarve".
3. Video është e këngës "Kenga E Shqiptarve", por nuk këndohet nga Burim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Mehmeti:


Komente 0