Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Mehmeti - Neja Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

cdo nat un me ty
po te shof ne sy
pse o shpirt rehat s'po me len
nuk po me zihet vendi vend

ah moj dashuri
neja bashk me ty

reff

MIR PO SHKON MIR PO SHKON
ATMOSFERA PO NA VLON
EDHE GJAKU PO VLON DRIDHET VENI
SHUM MIR PO NA SHKON

MIR PO SHKON E NUK PE DI
SONTE QKA PO BON VAKI
SHUM PO DHEZET VENDI KREJT PO KALLET
NEJA BASHK ME TYPublikimi: 13/01/2012


Burim Mehmeti - Neja Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Neja Me Ty".
3. Video është e këngës "Neja Me Ty", por nuk këndohet nga Burim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Mehmeti:


Komente 0