Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Sherifi - Shpirti I Humbur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Si ta humbi shpirtin e ta la per tok
Kur ti ngrite lart O i Madho Zot i madhi Zot
Si ta lendoj e veten e ta la pa shpres
Kur ti zemrat ngjall
Dhe pasi te vdes pasi te vdes
gezimi i shkurte e dhimbja e gjate
Te lutem o Zot me fal cdo mekat
Endra e shkurt e dhimbja e gjate
Me dhuro o zot meshiren e larte
strukem ne vetmi mendoj lumturin
ME Vrasin kujtimet
E humba rinin humba rinin
ME pikon nje lot heshtja pershperit
Mos u deshpro te don Zoti yt don Zoti yt
Gezimi i shkurt e dhimbja e gjate
Te lutem o Zot me fal cdo mekat
Endra e shkurt e nata e gjate
Me dhuro o Zot meshiren e larte
Gezimi i shkurte e dhimbja e gjate
Te lutem o Zot me fal cdo mekat
Endra e shkurt e nata e gjate
Me dhuro o Zot meshiren e larte


Ky tekst u dërgua nga muslimanja

Burim Sherifi - Shpirti I Humbur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti I Humbur".
3. Video është e këngës "Shpirti I Humbur", por nuk këndohet nga Burim Sherifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Sherifi:


Komente 0