A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Burn - Restart  (Feat. Big Basta)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/05/2007

2007-05-27T00:00:00

Featuring

Big Basta

Song from the album:

"Nje Hap Perpara"

Participating in

Top Fest 4


isha teper i vogel te dija cdo te thote kjo,
veten smund ta dija te arrij nje konklusion,
nje tjeter aksion, por kesaj rradhe ndryshe,
nje tjeter hap me pare pas ansje me dyshe,
nje tjeter histori, nje tjeter imazh, nji tjeter filosofi, dhe nje tjeter personash,
eca me ide qe eshte kohe per ndryshim, por si ta mbroj te ardhem pa krijuar besim,
nje qellim i kam dhene vetes time ne plan te pare,
jam i tjere, i pjekur bastard per nje restart,
akoma se kuptoj cfarte kerkoni nga une,
une jam vec nje djale i ri,
pa lek dhe pa pune,
sjam njeri pa njeri,
por parap nuk pres nga njeri,
cdo gje vetem dua ta arrij cfare bo ben ti
akoma se di,
un sluftoj per vend te para,
ky eshte vetem fillimi dhe une a nis me kembe te mbare,


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019