A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Burn - Ecim Te Dy


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Song from the album:

"Te Dua Ty (Melodi Dashurie)"

Song from the album:

"Nje Hap Perpara"

Participating in

Top Fest 2


Zemra ime tenden do t'kerkoje
t'jem me ty, kudo qe shkoj
Era, ftohtesi sjell mes nesh
dhe rete, qiellin erresojne

Ref
Ecim te dy prane e prane
bashke ne te dy prane e prane
Ne kete dimer te ftohte

Ecim te dy prane e prane
bashke ne te dy prane e prane
Ne kete dimer te ftohte
ne kete dimer te ftohte

Ecim, neper te njejten lugine
dhe s'kuptojme lotet tane

Ref

Kur une ty te shoh
ti me buzeqesh
Kur degjoj zerin tend
me jep shlodhje

Ref


Lyrics submited by Fanatics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019