A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Burn - S'e Di


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/09/2007

2007-09-01T00:00:00

Song from the album:

"Nje Hap Perpara"

Participating in

Mikrofoni I Artë 2007It's a long time that we try finding the lyrics to "S'e Di" sung by Burn.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Sahit Vata - S'e Di

Se di , se di , pse vuaj unë
Se di , se di , pse t’tdu kaq shumë
Se di , se di , pse vuaj unë
Se di , se di , pse t’tdu kaq shumë

Ti se njeh më vetën
Mu ma ndryshove jetë
Çdo gjë është e tepert
Kom bo ma shumë se vepër

Kurgjo so njejt
Se vetë ke desht
Me prish ti krejt
Kurgjo kurr sja paska vlejtë

A na na na , me hile po ma bon ti
A na na na zemra je ka ndan tii .

Ref.

Matilda Shushari - S'e Di

Njesoj vjen prane
Me zgjon cdo nate
Ta ndjej ty prekjen
Duke ditur se ne enderr jam
Une e di qe do gaboj
dhe me ty...me ty do flej.

REF.
A duhet ti them ndjenjes jo
Kur po te dua ty njesoj
Duke ditur qe s'kam faj
Se nuk jemi me bashke
A duhet ti them zemres po
E ta pranoj vertete ato cfare ndiej
Kur ti jo s'e di
Se per ty une po jetoj.

Nuk pi, nuk ha por di te qaj
E lehte per mua
Duke ditur se nje zemer kam
Une e di qe do gaboj
Dhe me ty...me ty do flej.

Se kuptoj sa dua une
Fjalet jo nuk thone aq shume
Thjesht une do te mbaj ty
Ne boten qe e kam!!!

REF...

Joe Artid Fejzo - S'e Di

Ja tek largohesh, me syte nga Hena
E asnje fjale me shume jo, Ti nuk fole
Duke buzeqeshur, Lotin e fshehe
Dhe vetem doren zgjate ti ne heshtje

Nga pas po le ndjenjat e mia,
ne rrugen time me nuk do ndalosh
po le nga pas ndjenjat e mia
melodi zemre jo s'do me kerkosh…….

Tek endem vetem, e te mendoj
E Hen'e zbehte nis e lodron me mua
E mendj'e dehur, dhe syr'i etur
Ngado, kudo kerkon ate qe dua..

Dhe dor'e dridhur permbi floke
Me ndrojtje zgjatet te takoje
Por era me rreshqet si enderr
Dhe zemra ben per te ndaloje ….. Je TI

**
Perse mes melodise, un veten le te lire
Te enderroj puthjet e tua….
Ndofta edhe gaboj, zemren te ta dhuroj
Te jem me ty, vetem per Ty,…
Dhe ti me buzeqesh, e s'di perse vuaj,… Je TI
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019