Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Burn - Te Shihja Si Engjell  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

29/08/2008

2008-08-29T11:26:29+00:00

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '08"

Këngë e albumit:

"Nje Hap Perpara"
U be kohe pres prej teje qe tme marresh,
po aq kohe qe te ti mendjen se mbaj,
njerzit thone je e lire por sdo te dalesh,
nje dite shfaqesh me lot ne sy thua me faaal.(laaaalaaa)

ref
Si nuk munde te dish,
te me falesh dhe pse pa gabim,
tani sje ne krahet e tij,
pretendon se tek un do jesh serish .

Ti je vone mbase mir do ish te mos flasesh,
po aq vone sa nuk ndjej me kur te kam,
pse mendon se mund te jem un lidhja e radhes,
tjetrin fale vjen me thua nuk kam faaj .. (jejejeje)

ref.
Si nuk munde te dish,
te me falesh dhe pse pa gabim,
tani sje ne krahet e tij,
pretendon se tek un do jesh serish .

Kohet me te bukura me ty iken kot,
te shihja si engjell se pranoj me jo...

ref
Si nuk munde te dish,
te me falesh dhe pse pa gabim,
tani sje ne krahet e tij,
pretendon se tek un do jesh serish .......


Ky tekst u dërgua nga  shpati
Më Shumë Këngë Nga Burn:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet