Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burn - Per Dike  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.1"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Komente

Asnjë Koment

08/09/2011

2011-09-08T17:06:37+00:00Me pyeten sot per ty
u stepa per nje cast
asnje vlere spate ti u thashe.

Dhe keshtu vazhdoi kjo dite
ishe ti personazh
une qeshja si gjithnje
u shtira per cdo cast.

Dhe mbremja erdhi shpejt
me thane :Naten e mire.
se di pse pata frike ne erresire.

Ref:
Ashtu i trembur une mbylla syte
mu shfaqe prape si cdo nate
smundem me me mungon.

Dhe dita nis serish
mes miqve jam une prap
dhe si "Njeriu qe qesh"
me veten vetem qaj.
Sa shume i kam zili
sa shume i marr inat
si ka mundesi qe une
te jem kaq i pafat.
Dhe mbremja erdhi shpejt
me thane :Naten e mire.
sa shume qe pata frike ne erresire.

Ref:(4x)
Ashtu i trembur une mbylla syte
mu shfaqe prape si cdo nate
smundem me me mungon.


Ky tekst u dërgua nga Ilona   ditushee
Më Shumë Këngë Nga Burn:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet