Më mbaj mend (për 1 muaj)


Burn - Njerezit Qe Takoj Cdo Dite

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njerezit Qe Takoj Cdo Dite".
3. Video është e këngës "Njerezit Qe Takoj Cdo Dite", por nuk këndohet nga Burn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Burn - Njerezit Qe Takoj Cdo Dite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  17

Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9

Komente

Asnjë Koment

03/06/2012

2012-06-02T23:00:00+00:00kur mendoj per heronjte neper libra
them sa e mbrojtur ka qene kjo bote
dhe per akoma desh besova
se keta heronj akoma ekzistojne.

Por kur zbres ne boten time reale
stomaku me perzihet e jame gati te vjell
T'i nxjerr nga trupi dhe me force t'i hedh
te gjithe hipokrite edhe hale

ref:
do flas(hej), po po tani do flas(huuuouu)
me ne jetojne cdo dite kaq shume hipokrite
do flas(hej), po po tani do flase(huuouuu)
sa shume hipokrite po shtiohen cdo dite

Po e pranoj,njerez jemi te gjithe
sigurishte gabime bejme,bejme me shumic
po si munde te pranoj njerez hipokrite
qe te qeshin ne sy ,e ta fusin cdo dite.

Do isha i lumtur boten ta kisha ne dore
vetem per nate,qofte vetem per nje cast
po te zhdukja hipokritet dhe servilet te tere,kam frik se ne funde
do te mbeteshim shume pak...

ref:
do flas(hej), po po tani do flas(huuuouu)
me ne jetojne cdo dite
kaq shume hipokrite
do flas(hej), po po tani do flase(huuouuu)
sa shume hipokrite po shtiohen cdo dite

( Do flase,po po taNI DO FLAS
DO FLAS ,PO PO TANI DO FLAS)

do flas(hej), po po tani do flas(huuuouu)
me ne jetojne cdo dite
kaq shume hipokrite
do flas(hej), po po tani do flase(huuouuu)
sa shume hipokrite po shtiohen cdo dite

do flas(hej), po po tani do flas(huuuouu)
me ne jetojne cdo dite
kaq shume hipokrite
do flas(hej), po po tani do flase(huuouuu)
sa shume hipokrite po shtiohen cdo dite


Ky tekst u dërgua nga Lejla Omeri
Më Shumë Këngë Nga Burn:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet