Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Burn - Kohen Do Ta Ktheja Pas  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

26/12/2014

2014-12-26T11:30:51+00:00

Muzika:

Dino Zigelli

Muzika:

Stivart Cela

Teksti:

Endrit Mumajesi

Teksti:

Ledian Nako

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2014
Naten qe ike
Veten e humba larg
Vetem vjeshta me pa
Me shiun e saj
Nuk e besova
Ike nga une pa fjale
Sa do te doja nje dite
Te ktheheshe pas
Bridge
Mos me thuaj
Sa gabime une i kam
Te larguan
Ty nga une ato qe s'kam
Kohen do ta ktheja pas
Boten do ta ndal kete nate
Do fal cdo gje qe kam
Te shoh vetem nje cast
Kohen do ta ktheja pas
Boten do ta ndalja une sonte
Ne toke sa te jem gjall
Ty te te kem edhe nje cast
Jeta vazhdon
Vazhdon e nuk ndalet kurre
Do te kete gjithmone
Me mire se une
Jeta vazhdon
Sikur ta ndalja une
Veten time e bind
Se mori fund


Më Shumë Këngë Nga Burn:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet