Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bushtra

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Andi Tafi
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Bushtra është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Andi Tafi jeton ne Fush Kosove dhe ka filluar te beje muzike ne vitin 2013. Deri tani ka 5 kenge dhe nofka e tij eshte BUSHTRA....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bryte

Amir

Jimm

Specialisti

K.M

Blacknight

Ab Lion

G-Fresh

Labbi

Rexha-G

Tags: Bushtra, Andi Tafi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet