Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bushtra
 • Emri i Vërtetë:
 • Andi Tafi
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 23 Nentor 1997
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♐ Shigjetari
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

Bushtra është këngëtar. Andi Tafi jeton ne Fush Kosove dhe ka filluar te beje muzike ne vitin 2013. Deri tani ka 5 kenge dhe nofka e tij eshte BUSHTRA.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist