A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Buta Publikon Trailerin E Klipit Te Pare


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
[23-10-2012]
Betim Januzi perndryshe BUTA ka publikuar trailerin e pare te klipit te tij personal. Klipin eshte ber nga 2coolproductions Agon Hamza Shaban Shabani


      Buta - Kqyre [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: SaarHVM


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019