A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Buta - Bo Me Kry


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/08/2015

2015-08-12T18:31:41

Verse1
-Kjo o flyshit Glac...Femna jote m'tha qe jom fac
-Njeri ti je pussy mac...Nese t'shoh nrrug me pare Plaqk
Hey bro... qka po menon qe po bojna na ktu
Hey bro so legale qka po bojna na ktu
Hey bro sa lokale qka po pina na ktu
Edhe krejt le te din qe po pina na ktu
-Dal prej kerrit me papuqe (swag) it's touche
-I shoh femnat to bo (oh..) Kshtuqee
Kur del Buta ti mshefe shoqen...
E di qe ma don theksin po sun nej ton diten tu fol
As mesazha mos um'shkruj se po nej ton naten tu rroll
E kur dalim n'shooping ti veq bo me gisht n'butik
Ta kom honger pussin... amo nuk t'puthi n'publik

(Ref)
Nese je i pit bo me kry,nese je fit bo me kry
Nese je tu e thy, thej dy, Pije edhe 1 edhe 2 edhe 3
Gangsterat nuk kcejn bojn me kry bojn me kry
Edhe nese man staff bo me kry bo me kry
Kerkush so tut than me kcy bo me kry, bo me kry
Bo me kry, bo me kry, bo me kry

Verse2
-Njeri i motit e boj dimnin verë
Parfimin veryrare femna jote po merr erë
Si qeni i policis shum o bitch...
Ajo po don me kcy a un veq po du me qi
Ahh king buta spo di qka po fuckin thu ti
Jom ma high se parashuta...
Hale tu honger cica si kancer i gjinit
Hale tu hi me fance neper qysha t'parkingit
Tu dhon gjiro qytetit me mercedes me mercedes
Kur po hypi e zhdrypi krejt per rrethi pom mesin
Kerre ren, dhipat t'mir, swag-i shtrejt, droga lir
Tu menu diten sot nata prom but a dream
Dhipat me thekse kaniher spo mirren vesh
A nashta sun po folin se po jav mushi gojen CA$H
por whatever pi thom bitchit un jom buta.. u lag Qupa qupa

(Ref)
Nese je i pit bo me kry,nese je fit bo me kry
Nese je tu e thy, thej dy, Pije edhe 1 edhe 2 edhe 3
Gangsterat nuk kcejn bojn me kry bojn me kry
Edhe nese man staff bo me kry bo me kry
Kerkush so tut than me kcy bo me kry, bo me kry
Bo me kry, bo me kry, bo me kry


Lyrics submited by Butrint
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019