A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Buta - A Pe She


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/05/2017

2017-05-14T22:05:57

Song from the album:

"Pranvere / Vere '17"


A pe sheh qka kom math, a pe sheh qet unaz
A pe sheh kush u ardh, tash kejt mu qu nkam
A pe sheh qysh pom dojn, a pi nin kon pe ngojn
A pi nin qka po thojn, jo jo kjo so loj
A pe sheh ti qit swag, qita qe jon tu e vjedh kejt
A pe sheh ti qit dhip, qisaj qe pi shkrujn kejt
Qisaj qe pi dho yay, qisaj qe jom tu i lay pipe
Qisaj qe e kom nkrah tmajt, e shoqen e saj nkrah djatht

Ajo pin me mu sprite, e rreh dhipin si ajke
A pe sheh akullin nqaf, kjo kallxon qe jom boss
Un jetoj me floss, dhipi jem rrin nshpi dath
Mki me tym tu bo rrath, ktu gjithqka o e rrall
Kurr ma fly ska pas e ska me pas
Un kom juice un kom sauce
Jom me gang, jom me band
Rruges tu shku per bank, tlutna rri ti ndistanc
Se shooters kom ntona ant, qe ki najsen me thon
Stili yt o si i jemi, para 3 vjete, dhipi yt u kon i jemi para 3 vjete
Swagi ri i ktyne u kon swagi jem i vjeter
Po tash kom ardh me bo paper, lej tjerat le t'hatin
Leje le trashet gjepi,leje le tmushet sefi
Snitchat le ti sheh mjeki, nuk ka faj qe sna don shteti
Se e dhezi midis qyteti, une skom katrora te rrethi
Un kom guwop, un kom ferry, jeta jem o per qefi

A pe sheh qka kom math, a pe sheh qet unaz
A pe sheh kush u ardh, tash kejt mu qu nkam
A pe sheh qysh pom dojn, a pi nin kon pe ngojn
A pi nin qka po thojn, jo jo kjo so loj
A pe sheh ti qit swag, qita qe jon tu e vjedh kejt
A pe sheh ti qit dhip, qisaj qe pi shkrujn kejt
Qisaj qe pi dho yay, qisaj qe jom tu i lay pipe
Qisaj qe e kom nkrah tmajt, e shoqen e saj nkrah djatht
A pe sheh qysh pom feelin, emrin tem po ma thirrin
Po ma sheh ti mu jeepin, stresin kejt ma perbijti
Jom tu dhez si qibriti, tash veq modele po iqi
Tash veq shirup po ipi, tash pare tmdhaja pom pritin
Hala moto o PPK, hala nferrk me SHPK
Se pom kqyrin si RTK, un kom shooters si FSK
Avokatin e PDK, kshtu qe smuj me marr L
Dal nballkon e dhezi ni L
Bruh ti e din kush o ktu
Bruh ti e din kush jom un
Ti mke pa mu tu stunt
16 Vjet ari ndhom, e mys veten qe sboj milion
A pom sheh qka kom vesh, one on one o kjo tesh
Jo ti smunesh me ble, jo jo ti smunesh me vesh

A pe sheh qka kom math, a pe sheh qet unaz
A pe sheh kush u ardh, tash kejt mu qu nkam
A pe sheh qysh pom dojn, a pi nin kon pe ngojn
A pi nin qka po thojn, jo jo kjo so loj
A pe sheh ti qit swag, qita qe jon tu e vjedh kejt
A pe sheh ti qit dhip, qisaj qe pi shkrujn kejt
Qisaj qe pi dho yay, qisaj qe jom tu i lay pipe
Qisaj qe e kom nkrah tmajt, e shoqen e saj nkrah djatht


Lyrics submited by P.B
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019