A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Buta & Ledri Vula - Mbi Re


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  189

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/07/2017

2017-07-29T00:00:00

See Also

Ledri Vula

Video Production:

Supercut


( 2x )
Uu hala e njejt kurgjo tre
Mki euro treja tu njeh (CASH CASH)
Dhipi jem o shum e re
Ato e iqa nwece ( SMASH SMASH )
Qe sa e qova ni E sikur goku mbi re
Përdit tesha tu ble
Lek shqiptare tu njeh (UU)

BUTA
Dhipi mtha qe tdu sjom tu i besu kom trust issues
Si besoj asaj as ty as ati si besoj kerkujt
As vetes vet sjom tu i besu
Syve tmi sjom ti besu
Kur po thu ti besom mu
Veq ma shum pom mshtin me dyshu
Hala dajt te na tu dyshu
Dojn mem marr nstacion mem pyt mu
Ton kto pare mkan marr msysh mu
Ton kto kom dojn mem myt mu
Ton kto dhipa pom dhem kryt mu
Per njona tjetren tu mpyt mu
Paret murrum ngryk mu
Sjon kam besojn syt mu
Un po ha po pi mir
Sallat pule me lean
Asaj un ja lash seen
Se plugi mtha qe pom mrrin
Thmi i lagjes jom rrit
Em xhej tu bo pik
Jom the goat e kom dit
I pari ntop 5 e ntop 3

Ref.
( 2x )
Uu hala e njejt kurgjo tre
Mki euro treja tu njeh (CASH CASH)
Dhipi jem o shum e re
Ato e iqa nwece ( SMASH SMASH )
Qe sa e qova ni E sikur goku mbi re
Përdit tesha tu ble
Lek shqiptare tu njeh (UU)

LEDRI
Nan e bab tu bo be
Lek shqiptare tu njeh
Flokt kurr si kom kreh
Swag deri ën brek
Sa qiraja ni drek
Lodra gjith o e re
Fly s'shkeli ntok
Amo sa pllaci yt kena dhe
Shota noton en vask
shawty o tjeter rac
Terr vet en teras
Ndor shihet ni gac
Mnjohin edhe me mask
Tima nuk ka en nkac
Do sene kryhen me hekra
Amo do pi kryjna me laps
Per juve shkon ni L
Krejt shokt i kom G
Ajo nuk ma la
Masnej lshojke zë
Instagrami portal e youtubi tv
Tu shpenzu pa menu
Asniher pa thon ËËËËË

Ref.
( 2x )
Uu hala e njejt kurgjo tre
Mki euro treja tu njeh (CASH CASH)
Dhipi jem o shum e re
Ato e iqa nwece ( SMASH SMASH )
Qe sa e qova ni E sikur goku mbi re
Përdit tesha tu ble
Lek shqiptare tu njeh (UU)


Lyrics submited by @_endritsopi   HipHop1e-Cards (2)

2018-06-21 17:34:56
SWAG deri nbrek
2017-11-26 18:59:19
Dhipi mtha qe tdu
sjom tu i besu
kom trust issues
Si besoj asaj as ty
As ati si besoj kerkujt

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018