Më mbaj mend (për 1 muaj)


Buta - My Bitch

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Bitch".
3. Video është e këngës "My Bitch", por nuk këndohet nga Buta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Buta - My Bitch  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  32

Këngë e albumit:

"Vjeshte / Dimer ‘18"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2018

2018-11-30T23:00:00+00:00Njerz dojn me tshty, kur t'shohin qe je n'cep
E maj mend sikur dje per qira skom pas lek
Se kom pas as nji cent, i pata hargju krejt
Femna m'kshyrke shremt, ata t'dojshin mem lan ment
Pa ushqim per qen, kishke buk por jo gjem
As shampon, mi la ent, skena pas sen
Vec nji vend ku njeri flen dhe kurgjo tjeter sen
E shtisha dorren n'xhep e preksha komen tem
po U kon real bi**h, edhe gjith ma majke krahun
Mka desht kur jam i varfun, ka mem desht kur jam i pasun
Shpesh jena perla edhe jena sha, por un per to ajo per mu
Na jeten e kem dhan
Kena kesh kena kajt
Jena desht, jena shajt
Jena rreh, jena nal
Jena puth, jena qaf
Jena desh bashk edhe jena vesh bashk
Ju kena lut zotit per me dek bashk

[Hook]
Aah, krejt pom dojn mem pa tu ra, pervec teje zemer ti m'don hala
Nuk e di pse un me ty jom nda, po hala n'zemer zemer na jem bashk hala
Se ti je ma bi**h, ti je ma bi**h
Edhe pse sjem bashk hic, hala ti je ma bi**h, ti je ma bi**h

Per me bo diqysh ni qare, un ateres shitsha bari
Um ke pas mu tu dhon kese vec me bo diqysh do pare
Mi pagu faturat e biftek me honger n'drek
qato u nisha keq me qato lek tesha tu ble
Kena mujt ni muj na me shty me qato lek
Po ca me bo beb u duf me pas une swag
Tymi hike mrena, timi dilke jasht
Koha heci shpejt, kshyre tash nuk jena bashk
As sedi ku je tash, as sedi sakt ku je bash
A je vec vet, a je me najkon bashk
Kudo qe je kam met t'gjet met t'thon m'fal
Nese e nin qet kenge, qoma diqysh nji mesazh
Vec me dit qe je e lumtur, mu m'bohet zemra mal
Dje kom ni dicka per ty, per pak zemra mu nal
Kudo qe je, po du me t thon dicka faleminderit edhe m'fal

[Hook]
Aah, krejt pom dojn mem pa tu rra, pervec teje zemer ti m'don hala
Nuk e di pse un me ty jom nda, ama hala n'zemer zemer na jem bashk hala
Se ti je ma bi**h, ti je ma bi**h
Edhe pse sjem bashk hic, hala ti je ma bi**h, ti je ma bi**h


Ky tekst u dërgua nga  dionaKartolina (3)

12
2
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Buta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet