Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buta - Pauza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Limmosuleq

[REF.:]
N'trap nuk nalet puna
N'trap nuk ka pauza
Banda si yakuza
I mujtem akuzat
Pare permi kurva
Dhe permi shpiuna
T'kafta qito tulla
Si Mandi Nishtulla

S'dal n'trap pa allti
S'dal, n'xhep pa i pase 10k
Me ni jeep t'zi, audi
Me ni Glock t'zi t'Austrise
Nese ti don ferrk me nis
Shpejte ki mu kon deceased
Rest in peace
Tash t'kane qit ty n'maice
Shoki t'ka bo ty tattoo amo dhipi t'ka harru
Krejte po thojne "kuku sa i ri djali ka shku"
Vitet ecin, koha ndrron, qelin lulat
Ti harrohesh e vjetrohen fotot tua
Nashta jeta o' e shkrume
Nashta jeta o' rastsi
Une nuk e di, еdhe me dite s'ka rеndsi
E kom pa ni anderr qe i bona 1 milion
Po edhe n'anderr mu shteti m'arrestoj
Jeta kanihere ma e quditshme se ni film o'
Njerzt desin dite per dite
S'dihet ty kur t'bjen bingo
Turlifar menyre, per asnjo mos u qudit bruh
T'eksplodon kerri kur e merr naj dite per xhiro

[REF.:]
N'trap nuk nalet puna
N'trap nuk ka pauza
Banda si yakuza
I mujtem akuzat
Pare permi kurva
Dhe permi shpiuna
T'kafta qito tulla
Si Mandi Nishtulla

N'rruge me veteran, qe kane plote medalje
Vaga o' e sakte, se o' digjitale
Numrat kurre nuk rrejn
Me numra sun bon llafe
Numrat jone t'vertete
Numrat jone krejte fakte
Mujna me pi kafe qe bojme plane me bo pare
Sene materiale jo asi spirituale
Nuk kom kohe per llafe
Nuk kom kohe me bo hajgare
Ti nuk je serioz, ashiqare, ashiqare
E maj do miell n'tavan
Po me to pite sun bon
Ta dho e provon, fluturon si airoplan
N'kuzhine u bo nxehte po na per ty sun qelim xham
Ose e duron t'nxehtin
Ose qu dil ti jashte
Shehri o' si jungle
Ruju n'to po hupesh
Ti nese nuk ruhesh
Pergjithmone zhdukesh

[REF.:]
N'trap nuk nalet puna
N'trap nuk ka pauza
Banda si yakuza
I mujtem akuzat
Pare permi kurva
Dhe permi shpiuna
T'kafta qito tulla
Si Mandi Nishtulla


Ky tekst u dërgua nga Bash butaButa
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/12/2020


Buta - Pauza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pauza".
3. Video është e këngës "Pauza", por nuk këndohet nga Buta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buta:


Komente 0