A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • 05-09-2015
    Këto ditë Buta, raperi tashmë i njohur nga Ferizaji, ka lançuar videoklipin e tij më të ri. Kënga titullohet "N'rregull", e punuar nga Albion Bislimi, ndërsa për pjesën instrumentale u përkujdes Cla$$ic. Vetëm për pak kohë klipi ka marrë pëlqime të mëdha, e ndërsa Buta na veçon se së shpejti do sjellë hite të reja. ...

  • 23-10-2012
    Betim Januzi perndryshe BUTA ka publikuar trailerin e pare te klipit te tij personal. Klipin eshte ber nga 2coolproductions Agon Hamza Shaban Shabani...


Pages:
1

» Add An Article »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019