Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Butch është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Qershor 2013, Butch publikon videoklipin "Para", në bashkëpunim me Mc Kresha, KeepMan & Lyrical Son....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bigg V

Xhema Aka Jemayli

O.D (Overdose)

Kacho

F-Boogie

Scorpion

Lil Ami

Fajt

Bidaki

Biggi


Tags: Butch

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet