Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butch - 100 Ks Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1Yeah yeah yeah

Kofferraum ist full
Mach' nix unter 5, 0
Keine Angst vom Teufel
Aber schieben Panik vor den Bullen
Gewinn ist schon verplant
Nim' die Bitch mit an den Strand
Bitch ich lieb dich nicht
Butch
Publikimi: 17/02/2019


Butch - 100 Ks
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100 Ks".
3. Video është e këngës "100 Ks", por nuk këndohet nga Butch.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Butch:


Komente 0