Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrina Lushtaku - Ka Je Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa u vrava
Sa u vrava
Kur u ndava
Une me ty
x2

ref.
Thirrem ti prap kuje
Thirrem ti prap ka je
Thirrem ti prap ku je
Thirrem ti prap ka je

Shum her mke than
Qe pa mu ti nuk mun
Po na erdh ky fund
Qe nuk e pritem

Ti veq arsye mke dhan
Na dy bashk mos mu kan
Ktu gjithcka perfundon
Me mu e ty

Sa u vrava
Sa u vrava
Kur u ndava
Une me ty
x2

ref.
Thirrem ti prap kuje
Thirrem ti prap ka je
Thirrem ti prap ku je
Thirrem ti prap ka je
Butrina Lushtaku
Publikimi: 09/12/2023
Muzika: Granit Gashi & Dardd
Teksti: Butrina Lushtaku
Video Produksioni: A Films


Butrina Lushtaku - Ka Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ka Je".
3. Video është e këngës "Ka Je", por nuk këndohet nga Butrina Lushtaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Butrina Lushtaku:


Komente 0