Butrint Bardhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Butrint Bardhi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 15 Maj 2018, Butrint Bardhi & Nita Bardhi publikojnë videoklipin "Destinacioni I Lumturise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »



Artistë Të Ngjashëm:

Emir Plava

Foti Marko

Ermal Ponoci

Mirgen Huba

Skerdi (Top Fest)

Vitmar Basha

Kliton Roci

Ylli Shaqiri

Henri Mahmuti

Sokol Musaj


Tags: Butrint Bardhi

Krijo Një Kartolinë