Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Rashiti - Qaje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

qaje vetem qaje por lotet nuk te ben pun ska falje ma vetes i dhe fund oooo sjam nje njeri i rand dhe shum i veshtir pooo kur e lyp une nuk kam (une nuk kam) meshir ( jo nuk kam)

djeeee jeten time ma bere tragjedi kurse sonte te vjen qudi kur te them se tash u kry sjam me ty

oooooooooooo

djeeee jeten time ma bere tragjedi me mashtrove perseriiiiii isheee dal me tjetrin mbraaaam sonte qaaaaan eee sontee qaaaaaaaan

preees pooo e preees momentin kur do t`jesh veeeeet dheee ta kuproosh dhimbjeeen qe me vreeet ooo sjam nje njeri i rand dhe shum i veshtiiir poooo kuuuur e lyyyyyyp un nuk kam (un nuk kaaam) meeeshir (jo nuk kam)

djeeee jeten time ma bere tragjedi kurse sonte te vjen qudi kur te them se tash u kry sjam me ty

oooooooooooo

djeeee jeten time ma bere tragjedi me mashtrove perseriiiiii isheee dal me tjetrin mbraaaam sonte qaaaaan eee sontee qaaaaaaaan


Ky tekst u dërgua nga Dea Bajrami

Butrint Rashiti - Qaje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaje".
3. Video është e këngës "Qaje", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:


Komente 0