A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Butrint Rashiti - Ti E Vetme


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/03/2016

2016-03-27T18:57:50

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Arti Rec


A t'kujtohet fjalet që mi dhe ti kur u betove,
A t'kujtohet besa që ma dhe sa shpejt e harrove,
M'ke thanë s'kam me t'lanë deri sa t'marrë frym n'këtë botë,
Haku jem ka me t'zan sa m'ke vra e din veq një Zot.

Refreni 2.x
Ti vetme unë me tjeter, mbete histori e vjeter,
Haram haram i ke krejtë, sa t'kam dashtë s'ja paska vlejt.

Kam mendu që tjeter s'kam me dasht sa shum kam gabuar,
Zemer ku jam unë, ti ku je tash jeton e penduar,
M'ke thanë s'kam me t'lanë deri sa t'marrë frym n'këtë botë,
Haku jem ka me t'zan sa m'ke vra e din veq një Zot,

Refreni 2.x
Ti vetme unë me tjeter mbete histori e vjeter,
Haram haram i ke krejt sa t'kam dashtë s'ja paska vlejt,
Sa t'kam dashtë s'ja paska vlejt.


Ky tekst u dërgua nga Shpëtim Toshi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019