Më mbaj mend (për 1 muaj)


Butrint Rashiti - Loti Rrjedh Nga Syri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti Rrjedh Nga Syri".
3. Video është e këngës "Loti Rrjedh Nga Syri", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Butrint Rashiti - Loti Rrjedh Nga Syri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live 2016"

Komente

Asnjë Koment

15/03/2012

2012-03-15T02:04:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Loti Rrjedh Nga Syri" kënduar nga Butrint Rashiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Butrint Rashiti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Beli & Klodi - Loti Rrjedh Nga Syri

loti rrjedh nga syri kur
ti se shikon kur te them
te dua te lutem me beso
loti rrjedh nga syri kur
ti se shikon kur te them
te dua te lutem me beso
pse ti sell merzi pse ti
me lon dua qe te puth por
ti je shum larg pse ti sell
murzi pse ti me ke lan dua qe
te puth por ti je shum laaarg

buzet e tua sdote them kot
me fjal dota hapesh zemren
ke para par kot osht se te
dua ste them kot me fjal
dota hapesh ke para par si
munt te thuash se un ty te
dua kur zemra jote sosht per
mua si munt ti te thuash se un
ty te dua kur zemra jote sosht
per muuaaa

loti rjedh nga syri kur ti se
shikon kur te them te dua te
lutem me beso loti rrjedh nga
syri kur ti se shikon kur te
them te dua te lutem me beso
pse ti sell merzi se ti me ke
lon dua qe te puth por ti je
shum larg pse ti sell merzi pse
ti me ke lon dua qe te te puth
por ti je shum laarg

Besnik Dragaj - Loti Rrjedh Nga Syri

2:Ref
Loti rrjedh nga syri
Kur ti se shikon
Kur te them te dua te
Tutem me beso.

2:Ref
Qielli sjellen shi
Deti sjellen dallg
Dua te te puth
Por ti je shum larg.

2:Ref
Ta dish sa te dua
S`ta them dot me fjal
Te ta hap zemren
Aty ke per ta pare.

2:Ref
Si mund te te thuash
Se te dua
Kur zemra jote
S`eshte me mua.

4:Ref
Loti rrjedh nga syri
Kur ti se shikon
Kur te them te dua te
Tutem me beso.

Alban Mehmeti - Loti Rrjedh Nga Syri

loti rrjedh nga syri
kur ti se shikon kur
te them te dua te lutem me beso

loti rrjedh nga syri kur ti se
shikon kur te them te dua
te lutem me beso

qielli qan ne shi
deti i sjell valt dua
te te puth por ti je shum
larg qielli qan ne shi deti
i sjell valt dua te te puth
por ti je shum larg
ta dish sa te dua sta them dot
me fjal por ta hapesh zemren
aty ke per ta par ta
dish sa te dua sta them dot
me fjal por ta hapesh
zemren aty ke per ta par
Ref:
loti rrjedh nga syri
kur ti se shikon kur te
them te dua te lutem
me beso

loti rrjedh nga
syri kur ti se shikon
kir te them te dua te lutem
me beso
Ref:
loti rrjedh nga syri kur ti
se shikon kur te them te
dua te lutem me beso

loti rrjedh nga syri
kur ti se shikon
kur te them te duaaaa
te lutem me beso.

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet