A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Butrint Rashiti - Se Kam Qare  (Feat. Besarta Reshani)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/10/2016

2016-10-25T17:56:01

Featuring

Besarta ReshaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Se Kam Qare" kënduar nga Butrint Rashiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Butrint Rashiti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Zyber Avdiu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

a me ndihmon o zoti i madh
kjo rini shume me mundon
ti e e din, ne kete bote
a ka kush qe me ndihmon (2x)

(ref 2x)
se kam care, se kam care
pa e marre nje vajze beqare

a me ndihmo oj perendi
dhimbjet n'zemer sun i mbaj
gjumi i nate nuk me ze
rri vajtoj e vetem qaj

(ref 2x)

Marre nga Albumi: -A po vjen me mue- Shkup 1995Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019