Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Rashiti - Bukuroshja E Gjilanit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Live 2017"

Komente

Asnjë Koment

04/08/2017

2017-08-04T15:19:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bukuroshja E Gjilanit" kënduar nga Butrint Rashiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Butrint Rashiti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet