Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Rashiti - Pse Nuk Erdhe Sonte Ne Gjilan  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2017"

Komente

Asnjë Koment

04/08/2017

2017-08-04T15:19:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Nuk Erdhe Sonte Ne Gjilan" kënduar nga Butrint Rashiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Butrint Rashiti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet