Më mbaj mend (për 1 muaj)


Butrint Rashiti - Ndjenje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjenje".
3. Video është e këngës "Ndjenje", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Butrint Rashiti - Ndjenje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Butrint Rashiti

Video Produksioni:

Urban Graphics

Këngë e albumit:

"Live 2019"

Komente

Asnjë Koment

31/03/2019

2019-03-31T16:00:00+01:00

Kthema zemren, qe dikur ta dhash,
Kthemi fjalet, qe dikur ti dhash

Pritja me net, u be e kot
Provoja te Kthej, nuk mundja sod
Smundjen qe kam, mos ta dije dot

Pritja me net, u be e kot
Provoja te Kthej, nuk mundja sod
Smundjen qe kam, mos ta dije dot

Per gjith jeten, me nuk kam me dasht
Ne kra tjeter femer ka me pas

Le ta din, dhe ajo
Le ta din, dhe kush do
Kam nje jete, s'te dashuroj

Le ta din, dhe ajo
Le ta din, dhe kush do
Kam nje jete, s'te dashuroj

Mendova se ti, gjith me ke mungu
N'boten tjeter, me mall ka me shku

Per mua sot lindi ky diell
Prania jote ma s'kishte vlere
E kaluar mbete si gjithher

Per mua sot lindi ky diell
Prania jote ma s'kishte vlere
E kaluar, mbete si gjithher

Per gjith jeten, me nuk kam me dasht
Ne kra tjeter femer ka me pas

Le ta din, dhe ajo
Le ta din, dhe kush do
Kam nje jete, s'te dashuroj

Le ta din, dhe ajo
Le ta din, dhe kush do
Kam nje jete, s'te dashuroj

Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Butrint Rashiti
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: Urban Graphics

Ky tekst u dërgua nga Azdren Mulaj
Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë