Më mbaj mend (për 1 muaj)


Butrint Rashiti - Trëndafili Blu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trëndafili Blu".
3. Video është e këngës "Trëndafili Blu", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Butrint Rashiti - Trëndafili Blu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Te Shpirtit"

Komente

Asnjë Koment

16/10/2019

2019-10-16T16:58:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trëndafili Blu" kënduar nga Butrint Rashiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Butrint Rashiti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Leonora Hasani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ndalngadal nga zemra
loti per ty
pikon
jam i humbur ne vetveten
e shkuara dashuri
me trishton

Sa shum kohe kaluan
kur ti jeten mu ma ndale
pergjithmon.
kjo zemer shume te deshti
akoma vetem ty shum te don

sikur fryma te me ndalonte
ne nje vale te isha tretur
syt dhe shpirti
mos me vinin
te me hiqnin mallin tim
ne perjetsi
por un gjall do te jem
malli zdot me shuhet
asnjehere..

REF (X4)
sa mka marr malli per ty
ta lumturin shihim ne te dy
trendafili mlu tka fal
per zemer ty ta pata lanMë Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë