Më mbaj mend (për 1 muaj)


Butrint Rashiti - 3 Jav Sa 1 Dit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "3 Jav Sa 1 Dit".
3. Video është e këngës "3 Jav Sa 1 Dit", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Butrint Rashiti - 3 Jav Sa 1 Dit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Video Produksioni:

Urban Graphics

Komente

Asnjë Koment

21/12/2019

2019-12-21T14:00:46+00:00-pasha zotin qe mka fal
-edhe besen ma ke dhan
-sa tjem gjall. Kurr ne skem meu ndaa

-vet ke than dhe je betu
-qe kto fjal mi ken than mu
-qe kto fjal. Vet mi ke than muuu

-at zemren qe ekan dasht
-at zemren qe e kam rujt
-nuk ish kan kysmeti jeeem
-sot jena ba te hujt

-at zemren qe e kam dasht
-at zemren qe e kam rujt
-nuk ish kan kysmeti jeem
-sot jena ba te hujt

-kurr hallall ska me ta ba
-se mu zemren ma ke vraa
-se mu zemren Ti mu ma ke vraa

-kurr hallall nuk ta boj tyy
-se mu zemren ma ke thyy
-se mu zemren ti mu ma ke thyy


Ky tekst u dërgua nga Drilon Arifaj
Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet