Butrint Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  3687
  • Vendlindja:
  • Lorrach 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Butrint Imeri është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe Evropë, Butrinti prezentohet para publikut shqiptar, me super-hitin "Ki Me Lyp". Me punën e palodhshme, talentin, dhe dashurinë e madhe që Butrinti ka për muzikën, ai na sjell një këngëtar të kompletuar e profesionist, që di të këndojë e t’a plotësojë prezentimin e tij me paraqitje të denjë, e kercim profesional, që nuk e kemi parë deri më tani në skenë tonë. Ai ka talent, ka stil unik, lëvizje ekspresive, një ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

330 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Irkenc Hyka

Endrit Elshani (Endri)

Naim Krasniqi

Ramadan Krasniqi (Dani)

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Mahmut Ferati

Blero

Sinan Vllasaliu

Olen Cesari

Sinan Hoxha


Tags: Butrint, Butrint Imeri

Butrint Imeri në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë