Butrint Imeri

2 Fjalë Për Klipin E Ri "Eja Eja” Nga Butrinti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-10-2015]
Talenti i ri Butrint Imeri sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Eja eja". Ndonëse i ri në moshë ai po arrin të kap mjaft mirë tregun e muzikës.

Muzika është punuar nga Cekic Beats, e ndërsa tekstin e ka shkruar Vig Poppa.

Videoklipi është punuar nga Entermedia, ndërsa ky projekt vjen pas bashkpunimit të tij mjaft të suksesshëm me DJ Blunt & Real 1.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Eja Eja” Nga Butrinti

  Butrint Imeri - Eja Eja [Teksti dhe Klipi]

Komente 3