Butrint Imeri

Fansat E ‘çmendur’ Të Butrintit, Përgjakun Veten

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-12-2015]
Këngëtari Butrint Imeri ka filluar të ketë mjaft sukses së fundmi, pasi projektet e tij si "Ki me lyp" dhe "Eja Eja" janë pëlqyer mjaft shumë dhe i kanë dhënë atij një numër të madh adhuruesish.

Tashmë Butrinti ka krijuar aq shumë fansa të flaktë sa që disa prej tyre edhe kanë gërrithur dorën e tyre vetëm e vetëm për të gdhendur emrin e tij.

Në një foto që Butrinti ka postuar në Instagram shihen disa fansat teksa i kanë dërguar atij imazhet kur kanë prerë duart e tyre për të.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Fansat E ‘çmendur’ Të Butrintit, Përgjakun Veten


Komente 1