Butrint Imeri

Prezantuesja E Dashuruar Me Butrint Imerin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-04-2016]
Butrint Imeri është një nga këngëtaret shqiptarë më të pëlqyer nga adhurueset femra, të cilat nuk hezitojnë ta shprehin simpatinë e tyre për dukjen e krijuesit të hitit "Eja eja".Por nuk janë vetëm fanset e tij që e pëlqejnë dukjen e Butrintit. Një gjë të tillë ka shfaqur edhe prezantuesja e emisionit "Select" në Top Channel, e cila, madje gjatë intervistës edhe e ka përqafuar këngëtarin. Butrint Imeri, së fundi ka lansuar edhe klipin e ri "Kënga jote".
 (Express)


  Butrint Imeri - Kanga Jote [Teksti dhe Klipi]

Komente 1