Butrint Imeri

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ki Me Lyp” Nga Butrint Feat Dj Blunt & Real 1

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-04-2015]
Këngëtari i ri i skenës sonë, shumë i talentuar Butrint Imeri ka publikuar videoklipin e tij më të ri, cili është në bashkpunim me Dj Blunt & Real 1.

Kënga quhet "Ki me lyp" dhe është ritmike. Muzika është punuar nga CekicBeats, ndërsa vija melodike nga Vig Poppa. Teksti është shkruar nga Real 1 & Vig Poppa, ndërsa orkestrimi është bërë nga Florent Boshnjaku.

Për videioklipin janë kujdesur produksioni nga Prishtina Enter Media, e ndërsa për styling në videoklip Diana Qerimi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ki Me Lyp” Nga Butrint Feat Dj Blunt & Real 1

  Butrint - Ki Me Lyp (Feat.Dj Blunt & Real 1) [Teksti dhe Klipi]

Komente 1