Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Qe Sa Kom Prit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.........................................................
Yeah kur vi e kthej u ktheva se
qata fansa rralla qe i kom pas
qata njerzt e mi qe i kom pas reala um kan shti me kthy ma kan bo qe kam shum sene me i than edhe vi i thom i kom
.........................................................

Ref:
.........................................................
Na na na ka ardh qai vakt
Ne pru muzik per sokak
Mos me lan repin neper shtrat
Se repin e realin e lam mas
.........................................................

.........................................................
Qe sa kam prit shpresat mu kan hup
me ardh qikjo koh zotit non-stop ju kom lut
Erdh zonin jeme u derdh si vullkan


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBx-A
Publikimi: 09/01/2012


Bx-A - Qe Sa Kom Prit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qe Sa Kom Prit".
3. Video është e këngës "Qe Sa Kom Prit", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0