Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - 2 Zgjidhje (Feat. Canz)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


..........................................................
A vdes burr des kerkujt si han
E tkajn per 1 muj e 1 lule nvorr ma lan
Futja burr i vetmum ma mir ket jet
Shlir rritu e mos i beso kerkujt se e ki fshtir
1 beat e laps fletore rima tu lidh
Tu rapowat realitet trupin tu e kfill
Kaniher pi mariuhan se e kom shum stres
....................ka pas me vdek mrena
Kurgjo sish pasunija kurgjo sish kerri
As paret sishin kurgjo sha osht shneti
Qikjo jet po ndryshon bota po deshton
Raki osht shoqi jem e tash so
Plot litra gati per dit i derdhi n'bark
Kur jom n'shpi mdoket vetja si n'park
1 got jack si perpara naton tu smokit
Tash po hec koha xhelozija osht rrit
..........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bx-A
Publikimi: 01/12/2012


Bx-A - 2 Zgjidhje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2 Zgjidhje".
3. Video është e këngës "2 Zgjidhje", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0