Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Mrenda Ondrave Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


..........................................................
Athu kur um shkon jeta ti qysh reagon
Athu a mun jeton a kapesh me najkon
E une si fantazem tu kshyr loqken me tjeter
Ki mendu qe kom dek po qe ku e ki zekin
Hala gjall tu kshyr se qysh premtimet i man
Kur pot shoh me tjetrin e mu zemra osht kam kan
Athu kur e mer vesh kur une paraqitna
Athu ki mu zhgenjy keq loqk kur une nderhyna
............
Du me dit a man mend a smushesh mend kurr
Kshyri sa mdon e kshyri kush osht i pari
Kshyri a jom i vetmi apo ndoshta thirr tjeter
Kur skom egzisten me kshyr saher mvisiton
Me kshyr saher pom bjen lule e a po loten
A ndoshta mharron e ka veq per 1 jav
Tane sta nin mo kapesh me tjeter djal
..........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBx-A
Publikimi: 07/11/2009


Bx-A - Mrenda Ondrave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mrenda Ondrave".
3. Video është e këngës "Mrenda Ondrave", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0