Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Broken Fringer (Feat. Phenom)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

..........................................................
Se jem na hajde ktu e gjena
Ti qi tana me .............
Bx qaty per dit e kem bo si ....
Pidhat jasht se ktu ka vetem qim none
Qka bojm na ktu rrall kush se bon (qkaa)
Jem djemt jaro A.B.I jaro naksion
Do tjer po han mut po me fol spo kan guxim
Zero zero zero zero zero po vjen edhe pidh (aa pidh)


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBx-A
Featuring: Don Phenom
Publikimi: 15/03/2011


Bx-A - Broken Fringer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Broken Fringer".
3. Video është e këngës "Broken Fringer", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0