Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bx-A - Smundem Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Smundem Pa Ty".
3. Video është e këngës "Smundem Pa Ty", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bx-A - Smundem Pa Ty  (Feat. Bruna)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bruna

20/02/2013

2013-02-20T16:24:00+00:00.........................................................
Ti po ecen se ki keq zemer zdi a m'beson
Se ngat tjerave qika ty ky shum te dallon
Me kerkon ste ndrron ky del e vazhdon
Tut dasht e tu mos e hek mendjen per ty
Ec tkallxoj se sa njerin per ty e kisha qky
Tu vulos amanete qe kurr skan mu thy
Po shprehi realitet se kom dashni e kurr nuk ndalna
Veq mem pa tu buzqesh une per ty falna
............
Ondra tu pa per ty smuj pa ta ndi at zo
Qe pom shkrin e pot shkri amanetet mos i fshi
Mshile nzemer se me puthje pot ngi
Se te mungoj e plot dashni te dhuroj
Pa ty kerka nuk shkoj pa ty kurgjo nuk boj
Ishalla m'kupton se qka po du me thon
Se ndjenjat e mija tqelta per ty gjithmon kan me kon
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Bx-A:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet