Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Fallcat (Feat. Jimmykova)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.........................................................
Veq hajn mut palidhje jon tkota deshira
Po ndalna ju spo boni sen po veq po folni
Hajdeni nese keni bole ju shpejt do tna rrxoni
Qa karin po don pe shoh nuk keni zemer
Jemi shqipe te pergjakshme qe ti thejm brit me themerr
Jeni kejt si femer mos mu shit gangster
Kujdes qa po fol kopil se jeten ta boj terr
Jena ni tmerr qe te ngre si grawiteti
Mos na kshyr keq se te dridhim si termeti
Ku met i shkreti ja nisi mu pshyrr nerveti
Ik shko se tperbim sikur deti
Hajt shko kallxo ktu kush kari jeni
Familje e madhe shum po kollaj dot shkeleni
Dverrtet jeni gjith keni me bok
Po ...... nrrot somes t'qojn
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBx-A
Publikimi: 11/04/2013


Bx-A - Fallcat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fallcat".
3. Video është e këngës "Fallcat", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0